Jedna zmiana, która zwiększa sprzedaż!

Marzysz o tym, aby Twoja strona była w centrum uwagi, a tymczasem ledwo kto na nią zagląda? Zapewne się głowisz dlaczego tak jest, że inni z gorszymi produktami sprzedają dużo, a Ty pracujesz dniami i nocami, żeby zainteresować garstkę klientów. Wystarczy jedna prosta zmiana, a Twoja strona zacznie przyciągać tłumy!

W oceanie Internetu

Internet jest jak ocen, który codziennie zalewa nas treścią. Mózg bombardowany jest różnymi informacjami i zatrzyma się tylko wtedy, gdy go coś zaciekawi. Nie zwolni nawet jeśli oferujesz najlepszy produkt na rynku. Klient musi Cię zauważyć. Inaczej utoniesz, razem z innymi, którzy nie potrafili wypłynąć na szerokie wody.

Jesteś gotowy na prostą receptę? W oceanie Internetu klienci dostrzegą jedynie kreatywne teksty – treści, które są inne niż wszystko co widzieli. Słowa mają moc zatrzymania klienta w tej właśnie chwili, na tej właśnie stronie, bo są jak unikatowe fale, które porywają. To zdania, które wciągają i sprawiają, że klient klika ten najważniejszy przycisk KUP TERAZ.

Szybki przepis na sukces

Kreatywne teksty to przepis na sukces. Jak zacząć je tworzyć? Znajdź coś unikatowego w Twoim produkcie – nawet jeżeli inni też to mają, to może jeszcze tego nie nazwali! Może nikt nie wspomina o tym konkretnym splocie włókien w dywanie, które przecież zapewnia lepszą wytrzymałość o 200%!

Masz to. Uwierz, że sprzedajesz coś niesamowitego, a potem pokaż innym, jak dzięki Tobie ich życie zmieni się na lepsze. Kreatywność jest rozwiązaniem. Teksty, które sprzedają muszą być wyjątkowe. Czujesz ten dreszczyk emocji? Musisz je wzbudzić w swoim kliencie! Niech nie skroluje po wodach Internetu, tylko popłynie z Tobą w niezapomniany rejs.

To nie jest tak, że Twoja strona może być wypełniona byle jaką treścią. Klienci naprawdę widzieli już setki ładnych czapek i lokalnych kapeluszy. Pisz starannie i nie pozwalaj sobie na błędy. Napisałeś ofertę i nie wzbudziła Twoich emocji? Do wyrzucenia! Jeżeli ty tego nie czujesz, to twój klient tym bardziej.

Obudź w sobie kreatywnego lwa!

Pewnie się teraz zastanawiasz, czy lwy w ogóle są kreatywne? Mam przynajmniej taką nadzieję, bo to pierwsza oznaka twórczego myślenia. Zadawaj sobie absurdalne pytania, a potem udzielaj jeszcze bardziej niedorzecznych odpowiedzi. Kreatywność, to poszukiwanie nowych rozwiązań. Świat, który biegnie, nie pozwala nam na nudę, bezczynność, czy na zastanowienie. On potrzebuje chwytać uwagę od razu. Jedno zdanie. Czasami tyle właśnie potrzeba, aby być w centrum uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *