Bajki

Kto nie lubi przenosić się do świata, gdzie każdy problem znajduje rozwiązanie, zwierzęta potrafią mówić, a magia istnieje? Wybór odpowiednich bajek dla naszego dziecka jest kluczowy dla jego rozwoju i ma bezpośredni wpływa na dorastanie. Zapraszam zatem do wspólnego czytania!

Zaczarowane Słonie e-book

Książka dla dzieci w wieku 5-8 lat, pozytywnie przyjęta w szkołach i przedszkolach: “Książka  przekazuje dużo emocji, które dziecko może nauczyć się odpowiednio lokować”, “Moje dzieci pytają kiedy przeczytam im kolejne przygody słoni i zamawiają maskotki Jasia i Zosi u Mikołaja“. Odkrywamy z bohaterami czym jest smutek, złość, radość, miłość i wybaczenie. Dowiadujemy się, że nikt nie rodzi się zły, ale kiedy spotka nas coś złego, to możemy takimi się stać. Wtedy ważne jest nie zamykać się na innych i dać sobie pomóc. Czy serce z płatków śniegu uda się rozgrzać?

Co się wydarzy kiedy rodzeństwo małych słoni spotka niemiłą wiedźmę? Kobieta próbuje wszystkiego, aby zniechęcić do siebie Jasia i Zosię, słonie jednak z całych sił chcą się z nią zaprzyjaźnić. Dowiadują się, że czarownica ma sekret, który schowała w szafie zamkniętej na siedem kłódek. Kiedy Zosia i Jasiu dostają się do szafy, okazuje się, że wiedźma nie jest wcale taka zła i z pomocą jej siostry, spróbują uratować jej serce z płatków śniegu.

Cena: 30zł 19zł. Zamów teraz

Bajkoterapia

Bajkoterapia jest to metoda, którą wykorzystuje się do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest to wspaniały sposób, aby przepracować wspólnie lęki rozwojowe, pogłębić swoją relację z dzieckiem i pomóc mu bezpiecznie wkraczać w świat nastolatków. Na czym polega? Na czytaniu bajek! Zapraszam do lektury moich bajek terapeutycznych.

Magiczny pociąg

Wysoko wrażliwy Tuliś wyrusza lokomotywą w podróż po odwagę. Razem z kaczorem Kwaczkiem odwiedzają planety i stawiają czoła swoim lękom. W dodatku muszą poradzić sobie z różnymi emocjami. Wkrótce premiera! Pobierz za darmo pierwszy rozdział w formie e-booka!